VM på TV - Sendeskjema og TV-program for fotball vm 2022

Fotball VM 2022 på TV – Slik sendes VM på TV

Fotball VM på TV – Sendeskjema og TV-program

De aller fleste fotballkampene i Fotball-VM sendes på hovedkanalene TV2 eller NRK1, men du kan også se Fotball VM på NRKTV eller TV2Play.

I siste gruppespillrunde kan du også se kamper på NRK2, NRK3 og TV2 Sport 2.

Du får hele oversikten over sendeskjema for Fotball VM i tabellen under:

Tidspunkt Kamp VM-gruppe TV-kanal
Søndag 20.11: Gruppespill
17:00 Qatar – Ecuador Gruppe A TV 2 Direkte/Play
Mandag 21.11:
14:00 England – Iran Gruppe B NRK 1 / NRK TV
17:00 Senegal – Nederland Gruppe A NRK 1 / NRK TV
20:00 USA – Wales Gruppe A TV 2 Direkte/Play
Tirsdag 22.11:
11:00 Argentina – Saudi-Arabia Gruppe C TV 2 Direkte/Play
14:00 Danmark – Tunisia Gruppe D TV 2 Direkte/Play
17:00 Mexico – Polen Gruppe C NRK 1 / NRK TV
20:00 Frankrike – Australia Gruppe D NRK 1 / NRK TV
Onsdag 23.11:
11:00 Marokko – Kroatia Gruppe F NRK 1 / NRK TV
14:00 Tyskland – Japan Gruppe E NRK 1 / NRK TV
17:00 Spania – Costa Rica Gruppe E NRK 1 / NRK TV
20:00 Belgia – Canada Gruppe F TV 2 Direkte/Play
Torsdag 24.11:
11:00 Sveits – Kamerun Gruppe G TV 2 Direkte/Play
14:00 Uruguay – Sør-Korea Gruppe H TV 2 Direkte/Play
17:00 Portugal – Ghana Gruppe H NRK 1 / NRK TV
20:00 Brasil – Serbia Gruppe G NRK 1 / NRK TV
Fredag 25.11:
11:00 Wales – Iran Gruppe B NRK 1 / NRK TV
14:00 Qatar – Senegal Gruppe A NRK 1 / NRK TV
17:00 Nederland – Ecuador Gruppe A TV 2 Direkte/Play
20:00 England – USA Gruppe B TV 2 Direkte/Play
Lørdag 26.11:
11:00 Tunisia – Australia Gruppe D TV 2 Direkte/Play
14:00 Polen – Saudi-Arabia Gruppe C TV 2 Direkte/Play
17:00 Frankrike – Danmark Gruppe D NRK 1 / NRK TV
20:00 Argentina – Mexico Gruppe C NRK 1 / NRK TV
Søndag 27.11:
11:00 Japan – Costa Rica Gruppe E NRK 1 / NRK TV
14:00 Belgia – Marokko Gruppe F NRK 1 / NRK TV
17:00 Kroatia – Canada Gruppe F TV 2 Direkte/Play
20:00 Spania – Tyskland Gruppe E TV 2 Direkte/Play
Mandag 28.11:
11:00 Kamerun – Serbia Gruppe G TV 2 Direkte/Play
14:00 Sør-Korea – Ghana Gruppe H TV 2 Direkte/Play
17:00 Brasil – Sveits Gruppe G TV 2 Direkte/Play
20:00 Portugal – Uruguay Gruppe H NRK 1 / NRK TV
Tirsdag 29.11:
16:00 Ecuador – Senegal Gruppe A TV 2 Sport 2 / TV 2 Play
16:00 Nederland – Qatar Gruppe A TV 2 Direkte/Play
20:00 Wales – England Gruppe B NRK 1 / NRK TV
20:00 Iran – USA Gruppe B NRK 3 / NRK TV
Onsdag 30.11:
16:00 Australia – Danmark Gruppe D NRK 1 / NRK TV
16:00 Tunisia– Frankrike Gruppe D NRK 2 / NRK TV
20:00 Polen – Argentina Gruppe C TV 2 Direkte / TV 2 Play
20:00 Saudi-Arabia – Mexico Gruppe C TV 2 Sport 2 / TV 2 Play
Torsdag 1.12:
16:00 Kroatia – Belgia Gruppe F TV 2 Direkte / TV 2 Play
16:00 Canada – Marokko Gruppe F TV 2 Sport 2 / TV 2 Play
20:00 Japan – Spania Gruppe E NRK 3 / NRK TV
20:00 Costa Rica – Tyskland Gruppe E NRK 1 / NRK TV
Fredag 2.12:
16:00 Ghana – Uruguay Gruppe H NRK 1 / NRK TV
16:00 Sør-Korea – Portugal Gruppe H NRK 2 / NRK TV
20:00 Serbia – Sveits Gruppe G TV 2 Direkte / TV 2 Play
20:00 Kamerun – Brasil Gruppe G TV 2 Direkte / TV 2 Play
Lørdag 3.12: 1/8-finaler
16:00 1A – 2B Kamp 49 TV 2 Direkte / TV 2 Play
20:00 1C – 2D Kamp 50 NRK 1 / NRK TV
Søndag 4.12:
16:00 1D – 2C Kamp 52 NRK 1 / NRK TV
20:00 1B – 2A Kamp 51 TV 2 Direkte / TV 2 Play
Mandag 5.12:
16:00 1E – 2F Kamp 53 TV 2 Direkte / TV 2 Play
20:00 1G – 2H Kamp 54 NRK 1 / NRK TV
Tirsdag 6.12:
16:00 1F – 2E Kamp 55 NRK 1 / NRK TV
20:00 1H – 2G Kamp 56 TV 2 Direkte / TV 2 Play
Fredag 9.12: Kvartfinaler
16:00 Vinner 53 – Vinner 54 Kamp 58 TV 2 Direkte / TV 2 Play
20:00 Vinner 49 – Vinner 50 Kamp 57 NRK 1 / NRK TV
Lørdag 10.12:
16:00 Vinner 55 – Vinner 56 Kamp 60 NRK 1 / NRK TV
20:00 Vinner 51 – Vinner 52 Kamp 59 TV 2 Direkte / TV 2 Play
Tirsdag 13.12: Semifinaler
20:00 Vinner 57 – Vinner 58 Kamp 61 TV 2 Direkte / TV 2 Play
Onsdag 14.12:
20:00 Vinner 59 – Vinner 60 Kamp 62 TV 2 Direkte / TV 2 Play
Lørdag 17.12: Finaler
16:00 Taper 61 – Taper 62 Bronsefinale NRK 1 / NRK TV
Søndag 18.12:
16:00 Vinner 61 – Vinner 62 VM-Finale NRK 1 / NRK TV