Siste nytt · Premier League

Premier League Norge

Alle nyheter →
Ukens beste oddstips: Liverpool, Chelsea og krysset på St. James’ Park
Premier LeagueOddstips11 t siden

Ukens beste oddstips: Liverpool, Chelsea og krysset på St. James’ Park

Liverpool til 2,75, Chelsea til 2,30 og uavgjort i Newcastle–Aston Villa til 3,70. Her er ukens beste tips til alle ti Premier League-kampene.

5 min lesing · PLNORGE

Premier League · runde 6

Runde 6 · 10.–12. oktober

Forventede lagoppstillinger →

Runde 6

Siste resultater

Alle resultater →
Lisandro Martínez refset United-ledelsen etter tapet mot Atlético
Manchester United3 d siden

Lisandro Martínez refset United-ledelsen etter tapet mot Atlético

Forsvarsspilleren vil ha mer av teknisk direktør Jason Wilcox. Carrick står på fem kamper uten seier – og Leeds venter søndag.

Dagens beste oddstips: Forest, Everton og City – og alt om lørdagen
Premier League6 d siden

Dagens beste oddstips: Forest, Everton og City – og alt om lørdagen

Tre søndagsspill fra ukens beste tips, oppsummering av runde 6 så langt og alt om lørdagens kamper.

Foden ute, Palmer usikker: Dette må du sjekke før runde 6
Premier League9. okt. 2026

Foden ute, Palmer usikker: Dette må du sjekke før runde 6

Foden er suspendert, Palmer står som usikker og Liverpool mangler flere angrepsspillere. Se forventede lagoppstillinger til alle ti kampene før runde 6.

Ankedom i januar, straff kan komme før: Slik blir veien videre for City
Premier League9. okt. 2026

Ankedom i januar, straff kan komme før: Slik blir veien videre for City

Reglene gir tolv uker til anken og 30 dager til kjennelsen. Rivalene regner ikke med City i ligaen neste år hvis anken faller.

Arteta forlenger til 2030 – møter ubeseiret Leeds med Saliba på skadelisten
Premier League9. okt. 2026

Arteta forlenger til 2030 – møter ubeseiret Leeds med Saliba på skadelisten

Kontrakten er klar. Lørdag kl. 13.30 venter et Leeds som bare har sluppet inn tre mål, og Rice og White er usikre.

Tre målgivende fra Ødegaard: Slik kommer nordmennene tilbake til Premier League
Premier League9. okt. 2026

Tre målgivende fra Ødegaard: Slik kommer nordmennene tilbake til Premier League

Ajer og Bobb scoret, Haaland fikk tre mål. Formen fra landslaget – og når de fem nordmennene spiller i helgen.

Fantasy Premier League

Fantasy-tips og lagvalg

Alle Fantasy-saker →

Sesongen 2026/27

Tabell og statistikk

Full tabell →

Tabell

#LagKSUTMF+/-P
1Man City550013-5+815
2Arsenal650110-5+515
3Brighton641118-5+1313
4Brentford624012-6+610
5Chelsea631215-13+210
6Leeds62318-5+39
7Liverpool52307-4+39
8Everton52306-3+39

Toppscorere

Statistikk →
  1. 1Erling Haaland5mål
  2. 2João Pedro5mål
  3. 3Alexander Isak4mål
  4. 4Morgan Rogers4mål
  5. 5Brian Brobbey3mål
  6. 6Bruno Fernandes3mål

Overgangsvinduet

Overganger

Se alle →

Runde 6

Lagoppstillinger, kampomtaler og resultater

Flere saker

Mer fra PLNORGE

Se alle nyheter →

Oddstips

Ukens Premier League-tips

Se alle oddstips →

Tips denne runden

3

Snittodds

2.92

ROI 30 d.

+12.2 %

Everton – Chelsea

Lørdag 17. oktober kl. 13:30

Chelsea vinner

2,30

Ivers valg er borteseier til 2,30. Chelsea må vinne kampen; uavgjort gir tap. En krevende bortekamp gjør dette til et spill med tydelig risiko, ikke en sikker favoritt.

Innsats 5 enheter (u)Betclown
Brentford – Liverpool

Lørdag 17. oktober kl. 16:00

Liverpool vinner

2,75

Liverpool-seier til 2,75 er Ivers valg. Vi beholder det som beste tips til kampen, men en borteseier hos Brentford krever at Liverpool leverer. Kontroller lagnyhetene før du spiller.

Innsats 5 enheter (u)Betclown

BETCLOWN

100 % opptil 1 000 kr i innskuddsbonus

  • – Odds og kuponger på alle tips
  • – Boost på utvalgte Premier League-kamper
  • – Rask registrering, norsk kundeservice
Spill nå

18+ · Spill med måte · Vilkår gjelder